(84)6650305

   kontakt@medident-tomaszow.pl

Gabinety MediDent wyposażone zostały w najnowszej generacji sprzęty i materiały, tak by stworzyć naszym Pacjentom możliwość kompleksowej diagnostyki i leczenia.

Piasek Omniflow

Piaskowanie zębów jest zabiegiem stomatologicznym często wykonywanym z gabinetach dentystycznych. Polega na usuwaniu wszelkich osadów z zębów za pomocą piaskarki, czyli urządzenia, które steruje strumień piasku dentystycznego na zęby. Piasek Omniflow firmy OMNIDENT to właśnie proszek do profilaktycznego piaskowania zębów produkowany w czterech przyjemnych wersjach zapachowych.

Piaskowanie zębów

Lupy AUCTUS

Lupy AUCTUS – lekkie lupy zabiegowe o nowoczesnym wyglądzie. Przeznaczone do ciągłej, wymagającej pracy, gdzie niezbędne jest precyzyjne powiększenie pola zabiegowego.

Lupa Seliga AUCTUS

Wielofunkcyjny mikrosilnik endodontyczny zintegrowany z endometrem

Najbardziej zaawansowany endomotor na rynku umożliwiający pracę z dowolnym systemem instrumentów maszynowych NiTi i jednoczesny pomiar długości roboczej.

IMG_2111

Surgic XT Plus NSK – mikrosilnik chirurgiczny ze światłem

Perfekcyjna kontrola szybkości i obrotów. Inteligentny, programowalny system bezpośrednio reaguje na komendy operującego to urządzenie. Mikrosilnik urządzenia wytrzymuje przedłużone w czasie działania chirurgiczne bez przegrzewania i zaprojektowany jest ergonomicznie, by nie męczyć dłoni.

Mikrosilnik chirurgiczny

Epic X

Epic X został stworzony, tak aby być najbardziej uniwersalnym, najbardziej czułym i najbardziej przenośnym laserem diodowym na rynku. Laser Epic X ma bardzo szeroki zakres zastosowań. Poza zabiegami ?czysto? stomatologicznymi, można go używać także w chirurgii kosmetycznej oraz dermatologii.

Epic-X

Leica M320 F12 z technologią LED

Leica M320 dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego w leczeniu, lekarz stomatolog ma możliwość dokładnej wizualizacji kanałów korzeniowych, odnalezienia kanałów wcześniej niewykrywalnych, udrożnienia kanałów zobliterowanych, odnalezienia perforacji i przewężeń oraz usunięcia fragmentów pozostawionych narzędzi kanałowych w kanałach korzeniowych z minimalną inwazją w ząb pacjenta.

KALINOX

Kalinox jest mieszaniną dwóch gazów medycznych (podtlenek azotu 50% oraz tlen 50%). Należy do kategorii leków znieczulających ogólnie. W tym stężeniu Kalinox nie daje efektu znieczulenia ogólnego. Lek działa poprzez obniżenie wrażliwości na ból i pozwala pacjentowi być bardziej odprężonym w trakcie niektórych zabiegów medycznych.

Kalinox gaz medyczny